Wydrukuj tę stronę
środa, 27 styczeń 2021 12:27

Dlaczego warto przyjechać nad morze zimą?

Napisał
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
  • function wp_info_social_buttons($content) { global $post; $permalink = get_permalink($post->ID); $title = get_the_title(); if(!is_feed() && !is_home() && !is_page()) { $content = $content . ''; } return $content; } add_filter('the_content', 'wp_info_social_buttons');
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1) Mniejszy tłok
Nic tak nie denerwuje, jak przesuwanie się z prędkością 1km/h w wąskich uliczkach nadmorskich miejscowości. Zimą nie będziecie musieli czekać 1,5h na zamówioną rybkę, nawet jeśli planujemy zjeśc ją w apartamencie przy plaży. Czy szybkie podanie obiadu nie jest ogromnym plusem?
 
2)Swobodny dojazd
Kto zna uroki dojazdu nad morze w środku sezonu łapka w górę? Upał, zablokowane drogi, kilometrowe korki i to nie tylko kiedy dojeżdżacie do nadmorskiej miejscowości, ale również podczas powrotu. Zimą nie musicie się tym martwić! No i widok zaśnieżonej plaży, to niezapomniane przeżycie!
3) Mnóstwo miejsca na Twój parawan!
Ok, to trochę prześmiewczy punkt, ale chyba każdy dostawał białej gorączki, kiedy przemierzał kilometry plaży w poszukiwaniu kilku metrów kwadratowych tylko dla siebie i swojego koca. Teraz można cieszyć się wolnością i poczuciem przestrzeni! 
 
4) Pora na jodowanie
Dla tych, którzy wybierają wypoczynek nad morze ze względów zdrowotnych, zima to idealna pora na podreperowanie zdrowia, zwłaszcza jeśli chodzi o wdychanie jodu! W czasie letniej, ciepłej pogody, gdy praktycznie nie ma wiatru, jodu jest w powietrzu zdecydowanie mniej niż jesienią czy zimą. To właśnie wtedy, gdy nad morzem jest pochmurno, a morskie fale mają wzburzony charakter, możesz czerpać najwięcej korzyści z jodu. 
 
5) Cisza i spokój
Wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego, ilość turystów nad morzem diametralnie się zmniejsza. To powoduje, że Ci, którzy cenią sobie ciszę i spokój, zimowe wakacje przyniosą ukojenie i upragnione rozluźnienie. No i kto nie lubi zimowych zachodów słońca na plaży?
 
6) Morsowanie.
To taki ostatnio modny temat w Polsce. Jeśli nie straszna Ci zimna woda i masz w ogół siebie doświadczonych morsowiczów, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować zanurzyć się w morzu zimą. Morsowanie ma mnóstwo zalet zdrowotnych. Oprócz hartu ducha, zwiększasz swoją odporność, a także poprawiasz krążenie i zwiększasz swoją regenerację! Same plisy!
 
Jeśli zostaliście przekonani, koniecznie zerknijcie jak wygląda kwestia wolnych terminów w apartamentach Dolce Vita i wpadajcie zimą do Gdyni! 
Czytany 161 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 kwiecień 2021 22:51