Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 01 luty 2021 07:53

Jednodniowe wycieczki po Trójmieście z Dolce Vita!

Napisał
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
  • function wp_info_social_buttons($content) { global $post; $permalink = get_permalink($post->ID); $title = get_the_title(); if(!is_feed() && !is_home() && !is_page()) { $content = $content . ''; } return $content; } add_filter('the_content', 'wp_info_social_buttons');
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Dolce Vita zna się na Gdańsku!

Mimo, że nasze apartamenty mieszą się w Gdyni, doskonale wiemy jakie miejsca warto odwiedzić w Gdańsku! Dla tych, co nigdy nie spacerowali to tym mieście, konieczny wydaje się spacer po Starym Mieście. Do zobaczenia jest Brama Wyżynna, Brama Złota i obowiazkowa ulica Długa! Kiedy już będziemy w tym miejscu warto pokusić się o zobaczenie kościoła Mariackiego wraz z punktem widokowym na wieży. Gwarantujemy niezapomniany widok!

Jeśli macie więcej czasu, można wyskoczyć do Westerplatte i zwiedzić dawną Wojskową Składnicę Tranzytową, albo zapuścić się w Oliwie i pospacerować po uroczym parku Oliwskim. Nie zapomnijcie wpaść do archikatetry w Oliwie - warto! Dla fanów historii konieczna okaże się wycieczka po placu Solidarności i zwiedzenie Europejskiego Centrum Solidarności. Piękny budynek!

 

Sopot - po drodze z Gdańska.

Jeśli planujcie krótki pobyt w Gdańsku, po drodze możecie zahaczyć o Sopot. Przejść się cudownym i długim molo, posmakować solanki, czy podziwiać Krzywy Domek na deptaku Bohaterów Monte Cassino. Nie daleko znajdziecie Grand Hotel i imponujące Łazienki Południowe. Chyba warto, prawda? 

 

Gdynia - czyli serce Dolce Vita.

Od 1 lutego otwerają się muzea, więc warto zainteresować się miejscami, które wcześniej mogły być zamknięte! Wasz wypoczynek w naszym apartamentach może urozmaicić zwieszanie Akwarium Gdyńskiego lub Muzeum Emigracji - gwareantujemy niezapomniane przeżycia! Fani morskich kimatów, mogą wejść na pokład Daru Pomorz lub ORP Błyskawicy. Typowe "mieszczuchy" zadowoli spacer po Skwerze Kościuszki i po Molo Południowym.

W jakie jeszcze miejsca polecacie pójść? 

 

 

Czytany 180 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 luty 2021 10:06