DOLCE VITA

Zaprasza do pobytu w naszych apartamentach

B2B 480x129jpg

Zwierzęta

Zwierzęta domowe-małe psy są akceptowane przez obydwa obiekty. W momencie powstania szkód, które zostaną wyrządzone przez zwierzę, najemcy będą zobowiązani do pokrycia kosztów.

ico 1

Atrakcyjne ceny

Posiadamy atrakcyjne ceny i zgodne z standardami panującymi na rynku. Plany cenowe zależne od danego sezonu.

Apartament rodzinny

Apartament Nadmorski wyposażony został w podstawowe elementy, tak aby goście poczuli się jak w domu.W aneksie kuchennym znajduje się: piekarnik, lodówka,piekarnik z funkcją mikrofali, płyta ceramiczna, ekspres do kawy oraz podstawowe elementy kuchenne tj. szklanki, filiżanki, garnki.

Duże łóżka 2 osobowe

Łóżka w apartamencie wyposażone są bardzo wygodne,ergonomiczne materace, o rozmiarach 160x200, a salonie natomiast znajdują się wygodne sofy, z funkcją spania dla dwóch osób.

Możliwość rezerwacji on-line

Za pomocą naszego systemu jesteś w stanie dokonać rezerwacji    on-line, sprawdź jakie to proste! Płatność każdą walutą i formą płatności.

Miejsca parkingowe

W Apartamencie Nadmorskim dostępne są dwa miejsca parkingowe, w hali garażowej. W Apartamencie Warszawska parking jest ogólnodostępny ,bezpośrednio przy nieruchomości.

Internet Wi-fi

Internet bezprzewodowy, bezpłatny dostępny jest w każdym Apartamencie.

Klimatyzowane apartamenty

Zapewniamy stały dostęp do klimatyzacji. W uplane chwile można skorzystać z ochłodzenia.

Blisko do plaży

Apartament Nadmorski znajduje się 800m od Bulwaru Nadmorskiego, piaszczystej plaży. Apartament Warszawska znajduje się ok 1000m od plaży.

Co charakteryzuje
naszą firmę?

DOLCE VITA

dolce vita informacje

apartamenty dolce vita

apartamenty gdynia

apartamenty gdynia w centrum

apartamenty z widokiem na morze

apartamenty blisko plaży

apartamenty blisko morza

Firma istnieje od 18 lat, branżą powiązaną z nieruchomościami zajmujemy się od ponad 4 lat. Ze względu na pasję do podróży postanowiliśmy stworzyć miejsca, w których będzie można zarówno odpocząć, jak i poczuć się jak u siebie w domu.


Wszystkie elemnty wyposażenia wybieraliśmy ze szczególną dbałością, aby niepowtarzalny klimat, długo pozostał w Państwa pamięci, i zagwarantował szybki powrót.

Dlaczego Gdynia? Jest to miasto rozwijające się w sposób bardzo dynamiczny, w którym niezależnie od pory roku organizowane są różne imprezy, koncerty, wystawy, zawody sportowe.

W Gdyni nie ma czasu na nudę, można udać się do Teatru: Muzycznego (lokalizacja miejsca), Muzeum Emigracji oraz Wojska Polskiego, Oceanarium, wiele ciekawych knajpek, które mieszczą się przy ulicy Świętojańskiej, i nie tylko.

Ale Gdynia to również, miejsce gdzie możesz wykąpać się w Morzu, poopalać się na szerokiej, piaszczystej plaży, odetchnąć....i poczuć czym naprawdę jest DOLCE VITA......